5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції
Так склалося, що майже у кожному великому проєкті є свої пам'ятні мініігри. І не лише елементарні, а й такі, що здобувають любов геймерів і в підсумку стають самостійним продуктом.
Мініігри стали загальноприйнятим явищем та зустрічаються в усіх видах проєктів – від RPG до шутерів. Іноді вони представлені банальними головоломками, щоб отримати доступ до чийогось ПК чи відімкнути двері, але часом вони насправді глибші, складніші та подекуди навіть цікавіші, ніж основна гра. Про подібні випадки вам розповість Games24 спільно з партнером PIN-UP Ukraine.
Варте уваги Футбол заради перемоги: PIN-UP Ukraine підтримала благодійний матч в Одесі
Зонк – Kingdom Come: Deliverance
Зонк – популярна у Богемії XV століття гра в кості, яку розробники із Warhorse Studios майстерно втілили у своєму проєкті Kingdom Come: Deliverance.
У ній геймери, охочі випробувати свою вдачу, завжди можуть зіграти в кості із колоритними персонажами у будь-якій корчмі. Не на інтерес, звісно, а на дзвінку монету.
Бажаєте випробувати прихильність Фортуни поза межами віртуального світу? PIN-UP.UA пропонує вам слоти, рулетку та десятки настільних й карткових ігор. PIN-UP.UA – це можливість не лише розважитися, а й стати казково багатим.Правила розваги такі:
Учасники по черзі кидають 6 кубиків на стіл. Коли це зроблено, потрібно виявити та скласти з них певні комбінації, за які й нараховуються очки.
Кубики, з яких складено комбінацію, слід відкласти вбік, а потім можна завершити хід або ж ризикнути продовжити кидати кості.
Скриншот із Kingdom Come: Deliverance
Після того, як усі 6 кубиків будуть залучені у комбінаціях та принесуть очки, їх можна кидати заново аж доти, доки на столі не залишиться жодної комбінації. Однак зверніть увагу, що у разі невдалого кидка усі раніше здобуті за хід очки не зараховуються.
Мета гри проста – набрати певну кількість очок раніше за опонента.
Зонк впевнено захопив увагу геймерів та став однією з найбільш улюблених розваг у Kingdom Come. Щоправда, якщо будете проходити гру самотужки, то радимо втриматися від цієї розваги на першій же локації, адже ризикуєте залишитися без гроша за душею на самому початку пригод Їндржиха.
Орлог – Assassin's Creed Valhalla
Якщо Зонк мав під собою реальний прототип, то Орлог – це гра, яка була спеціально вигадана для Assassin's Creed Valhalla та здобула неабияку популярність серед геймерів. Через це Ubisoft навіть запустили лінійку фізичних настільних ігор, аналог якої є й українською мовою.
Правила тут вже набагато складніші та комплексніші, що дозволяє навіть формувати власні переможні стратегії.
Правила гри в Орлог: відео (з українськими субтитрами тут)
Караван – Fallout: New Vegas
Сама назва Fallout: New Vegas, а точніше друга її частина, натякає на те, що у проєкті є багато азартних мініігор – і це справді так. Проте, найбільшу славу серед них здобув саме Караван – гра, яку, як і Орлог, придумали спеціально для проєкту.
Важливо Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі
На цьому подібності двох мініігор не закінчуються, адже Караван теж можна назвати досить важкою для розуміння.
Її правила взяли за основу блекджек, трішки покеру та перемішали це в дивний мікс, в якому вельми складно розібратися. Але коли це вдається, то азарт не дає відірватися від ігрового столу, допоки у вас чи у вашого опонента не закінчаться кришечки (валюта у Fallout: New Vegas).
Правила Каравану: відео
Triple Triad – серія Final Fantasy
Triple Triad – це нехитра азартна гра, яка проходить на ігровому полі в клітинку розміром 3х3, де ви з опонентом ходите по черзі. Для ходів у вашому розпорядженні є картки з 4 цифрами – 2 по горизонталі та 2 по вертикалі.
Коли ви кладете карту на порожню клітинку, вона міряється цифрою по напрямку з картою в наступному квадраті, при цьому виграє карта з вищим значенням.
Triple Triad у Final Fantasy XIV / скриншот з YouTube
Мета полягає в тому, щоб в кінці партії на дошці було більше карт вашого кольору.
Гвінт – The Witcher 3: Wild Hunt
Ну й, напевно, найвідомішим прикладом у цьому списку нікого не здивуєш.
Гвінт – карткова гра із The Witcher 3 не лише стала улюбленим заняттям багатьох шанувальників пригод Білого вовка, але й переросла у 2 окремі повноцінні проєкти – власне GWENT: The Witcher Card Game та пригодницьку ізометричну RPG Thronebreaker: The Witcher Tales.
Як грати у GWENT: The Witcher Card Game – відео
ЇЇ правила найбільше нагадують Hearthstone чи Magic: The Gathering, проте тут все набагато простіше.
В загальному підсумку вся суть зводиться до побудови колоди карт з особливими властивостями, за допомогою якої ви зможете перемогти свого опонента у двох з трьох ігрових раундів.