Кожна пора року по своєму особлива, проте саме прохолода осені навіює нам непереборне бажання затишку. Якщо замість блукати мокрими вулицями, вам хочеться зручніше влаштуватися і, вкутавшись теплими ковдрами та посьорбуючи какао, запустити якусь з багатьох чудових відеоігор, що відповідали б атмосфері за вікном, то кілька крутих варіантів вам запропонує 24 канал.

Важливо PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

The Vanishing of Ethan Carter

Краса лісу в The Vanishing of Ethan Carter / зображення з Steam

The Vanishing of Ethan Carter – це гра, яка не "веде" гравця за руку крізь точки чи події, що розкривають сюжет. Навпаки, цей проєкт заохочує вас самостійно досліджувати моторошний, проте надзвичайно чарівний світ.

Дивовижні лісові пейзажі з неймовірною увагою до деталей точно сподобаються любителям осені, але граючи, не забувайте, що ви не одні, хто ними насолоджується, не дарма ж це горор.

Alan Wake

Пригодницька історія, натхненна легендарним "Твін Пікс", блискуче передає осінню атмосферу навіть своєю кольоровою гамою. Усе сіре: небо, одяг персонажів та навіть ґрунтові дороги Вашингтона.

До того ж ремастер 2021 року є ще однією причиною, чому варто звернути увагу на цей проєкт саме зараз. Remedy Entertainment завжди були майстрами своєї справи, і Alan Wake не виняток.

Трейлер ремастера Alan Wake

Marvel's Spider-Man

Політати вулицями Нью-Йорка на паутині як культовий супергерой це вже достатній аргумент для більшості геймерів, щоб придбати Marvel's Spider-Man. Однак той факт, що події гри відбуваються восени, робить проєкт ще цікавішим для любителів цієї пори року.

Осінній Central Park у Marvel's Spider-Man

Такі місця, як Центральний парк, саме восени виглядають як щось неймовірне, а чудова гра від Insomniac Games прекрасно передає ці відчуття через екран.

Бонус: Stardew Valley

Мальовнича осінь у Stardew Valley / скриншот з YouTube

Говорячи про атмосферність, неможливо не згадати про Stardew Valley. Ця гра – безперечний хіт і один з найпопулярніших симуляторів фермерства.

Осінній сезон у ній є одним з найцікавіших, адже дозволяє гравцям вирощувати та продавати деякі з найцінніших культур, а його мальовничі барви роблять процес навдивовижу приємним.