Відеоігри – хобі для будь-якого віку. Однак, слід зауважити, що молодша аудиторія все ж домінує в змагальних багатокористувацьких проєктах, особливо таких інтенсивних як Apex Legends. Хоча у стрімера під ніком Duncanas є що сказати на цей рахунок, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

У одному з матчів 56-річний австралієць не побоявся зіткнутися з двома різними командами одразу. Те, що з цього вийшло, безумовно заслуговує на увагу.

Майстерний Duncanas впорався із ситуацією так, що у його виконанні все виглядає надзвичайно легким. Геймер виграв перестрілки як на дальніх, так і на близьких дистанціях, використав реактивні прискорювачі Валькірії, щоб швидко змінити позицію та досконало обіграв ворожі дими Бангалора.

Попри те, що обидва його товариші по команді були вбиті, він зберіг холоднокровність і блискуче впорався з усіма опонентами та приніс перемогу тіммейтам просто таки на блюдечку.

Цікаво, що це не просто одиничний випадок. Duncanas регулярно проводить трансляції на своєму Twitch каналі та має сторінку в TikTok, яка набрала понад 600 мільйонів переглядів завдяки контенту майже повністю побудованому на шутері від Respawn Entertainment.