85-річний геймер та зірка TikTok Бутч Вендт отримав на день народження консоль PlayStation 5, а його кумедна реакція зробила відео з цим моментом вірусним, повідомляє 24 канал.

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Останню консоль від Sony, як відомо, було важко "вихопити" в перші два роки її появи на ринку, і, оскільки ціни на неї нещодавно підняли у деяких регіонах, ті з геймерів, хто не встиг "оновитися" мусять мізкувати чи робити цю покупку зараз.

Не потрібно більше про це перейматися Бутчеві Вендту, який є обличчям TikTok акаунту "Grandpa Butch". Дідусь став досить популярним, завдяки десяткам вірусних відео, окремі з яких навіть набирали більше мільйона переглядів.

Серед них, наприклад, ролики у яких Вендт грає в Call of Duty WWII (2017), які набрали понад 6 та майже 7 мільйонів переглядів. Останні "пости" на сторінці були про те, як Бутч проходить однокористувацьку кампанію Call of Duty: Vanguard.

Проте нещодавно завірусилося відео, що з'явилося ще в середині червня. У ньому видно, як Вендт із недовірливим поглядом розгортає чималий подарунок.

Колишній користувач PS4 спершу не повірив своїм очам та був надзвичайно радий і водночас зворушено збентежений, побачивши новенький PS5. Бутч на декілька десятків секунд неначе повернувся у дитинство та не переставав дякувати онукам та дітям, які придбали йому омріяну забавку.

Тепер дідусь цілком готовий до релізу Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022), який планується вже 28 жовтня.