Задовго до того, як Fortnite, Apex і Warzone захопили увагу шанувальників жанру Battle Royale, у PUBG вже грали мільйони геймерів з усього світу. З часом популярність гри стала спадати, проте вона все ще має шалений попит на деяких ринках, особливо її мобільна версія.

Важливо PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Одним із найбільш успішних регіонів для PUBG був Азійський, проте схоже цьому остаточно прийшов кінець, адже після заборони гри в Індії та Пакистані, її "забанять" ще й в Афганістані.

Про це повідомило міністерство телекомунікацій Талібану. Судячи з їх заяви, на додачу до PUBG заборона очікує й на TikTok.

TikTok має бути заборонено протягом місяця, а PUBG – протягом наступних 90 днів, – зазначили у відомстві в коментарі для Khaama Press.

Про рішення уже повідомили провайдерам телекомунікаційних та інтернет-послуг по всій країні, щоб ті встигли виконати його в межах оголошеного графіка.

Хоча ще у квітні цього року речник Талібану Інамулла Самангані говорив, що одночасна заборона соцмережі та популярної гри є "життєво необхідною, щоб запобігти введенню в оману молодого покоління" це все ж стало сюрпризом для геймерів Афганістану. Отож, тепер їм доведеться шукати новий улюблений "батл-рояль."