Незважаючи на те, що навколо зміни облич Пітера Паркера в Marvel's Spider-Man було багато суперечок, Ловенталь залишився озвучувати Пітера як в оригінальній грі Spider-Man для PS4, так і в її додатковому продукті Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Важливою частиною Людини-павука від Marvel є образ титульного героя, якого озвучує Юрій Ловенталь. Хоча він ще раніше він озвучував Спайді в Marvel Super Hero Squad Online і мобільній грі Spider-Man Unlimited, гру Ловенталя в Marvel's Spider-Man високо оцінили за передачу гумору, інтелекту та емоційної вразливості Пітера.

Гра Ловенталя особливо потужна в останніх діях Людини-павука Marvel після зради Дока Ока. Юрій Ловенталь часто спілкується з шанувальниками в соціальних мережах, навіть ділячись фотографіями та історіями про те, як він одягався в костюм глазурі в дитинстві.

Милий вчинок Ловенталя

Сценарист і телепродюсер Бесс Калб нещодавно опублікувала історію про те, як її маленький син побачив фігурку Людини-павука на території Airbnb. Почувши, як хлопчику подобається Спайді, Юрі Ловенталь відповів, запитавши адресу Калба та запропонувавши надіслати фігурку Людини-павука її синові, мабуть, безкоштовно.

Не дивно, що багато гравців у Marvel’s Spider-Man були зворушені щедрістю Ловенталя, оскільки вона втілює доброту Пітера Паркера.

У своєму останньому вчинку Ловенталь демонструє теплоту та щедрість, які відрізняють Пітера від деяких інших героїв Marvel – це якість, яка повністю проявляється в його виступах у всесвіті Людини-павука Marvel від Insomniac.

До слова, щедрість – це не єдина добра риса Юрія Ловенталя. По його іконці в твітері чітко видно, що актор дуже добре вміє відрізняти добро та зло.