Портал GLHF, посилаючись на власні джерела, заявив що невдовзі американська корпорація Amazon оголосить про офіційну пропозицію щодо покупки Electronic Arts (EA) – однієї з найвідоміших компаній у світі відео ігор, що стоїть за такими тайтлами як Apex Legends, FIFA, Madden та іншими.

Остання гучна угода у світі відеоігор Землетрус в ігровій індустрії: Microsoft придбала Activision Blizzard за 68 мільярдів доларів

Це далеко не перші чутки про можливий продаж EA за декілька останніх тижнів. Серед потенційних покупців вже називали Apple, Disney та Amazon. Аж ось, з'явилася інформація про те, що останні нарешті зробили офіційну пропозицію.

Згідно з анонімними джерелами GLHF, оголошення про це буде зроблено пізніше цього ж дня. Попри гучну заяву у мережі вже почали глузувати з цієї інформації, попутно її спростовуючи.

Одним з перших це зробив авторитетний відеоігровий інсайдер Том Гендерсон. У своєму твітері він поставив під сумнів спроможність GLHF підкріпити свої дані надійними джерелами та закликав "зупинити ці чутки про покупку".

Вслід за ним своє слово сказали аналітики відомого телеканалу CNBC, які теж спростували інформацію надану порталом GLHF, посилаючись на "людей, які знали б, що щось подібне відбувається, якби щось дійсно відбувалося" в обох компаніях.

Самі ж компанії поки утрималися від офіційних коментарів. Ми, як і всі шанувальники ігор від EA, будемо з цікавістю стежити за подальшим перебігом подій у цій історії.