Перед повноцінним релізом був відкритий попередній доступ до гри. Завдяки цьому вже зараз ми можемо дізнатися перші оцінки щодо гри від провідних видань.

Варте уваги П'ять відеоігор, які подарували назву цілим ігровим жанрам

Перші оцінки гри Assassin's Creed Mirage

Сюжет 13 гри основної серії відбуватиметься в Багдаді під час Золотої доби ісламу, за кілька десятиліть до подій Valhalla та розкаже історію Басіма ібн Ісхака – вуличного злодія, який поступово стає повноправним членом Братства асасинів.

Загалом Mirage справді нагадує продовження Assassin's Creed 2007 року, яка може бути палкою з двома кінцями. З одного боку, це втілює в собі те, що робить оригінальні пригодницькі бойовики такими чудовими, але з іншого, іноді здається, що гра застрягла в кінці 2000-х.

У результаті виходить веселий, ностальгічний досвід, який проходить тонку межу між вшануванням історії франшизи, але з самого початку зрозуміло, що позитивних моментів тут значно більше, ніж негативних. Відповідно гра й отримала тверду четвірку від критиків.

Трейлер гри Assassin's Creed Mirage: дивіться відео

На відомому агрегаторі Metacritic Assassin's Creed Mirage оцінки розділені між платформами. Найбільше оцінок на PS5 з середнім результатом 77 (як і в ПК), на Xbox — 78.

Рецензенти на Opencritic в цілому згодні з попереднім агрегатором щодо Assassin’s Creed Mirage, забезпечивши гру міцним рейтингом та 71% позитивних відгуків. Середня оцінка – 76 балів.