Напевно, вже всі геймери знають, яким провальним вийшов реліз видання Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. А яскравим підтвердженням цього може слугувати його оцінка на агрегаторі рецензій Metacritic – 0,5 бала з 10 у версії для PC (понад 4 тисячі відгуків).

Детальніше Головний провал 2021 року: геймери громлять рейтинг видання GTA: The Trilogy на Metacritic

Загалом ці ремастери критикують майже за все, щоправда, особливо геймери відзначають баги та різноманітні технічні недоліки. Але найцікавіше у цій ситуації те, що в оновлених відеоіграх зараз можна знайти баги, які характерні для оригінальних проєктів. Саме такий дивний недолік й помітив користувач твітера з нікнеймом DarkwingDust69.

Отже, цей геймер вирішив зіграти в ремастер відеогри Grand Theft Auto III, а також перевірити, чи працює в ньому баг з назвою "Ghost Car Glitch". Для його активації потрібно здати своє авто на утилізацію, а потім сісти в нього, коли цей процес вже почався. Якщо зробити все правильно та вчасно, то автомобіль зможе їздити через текстури, а також збільшуватися.

Саме останнє й можна побачити на записі, яким поділився DarkwingDust69. Під час своєї поїздки він почав по черзі повертати своє авто вліво та вправо. Можна помітити, як його транспортний засіб починає збільшуватися, а в певний момент він вже навіть не поміщається на одній смузі. Загалом використовуючи цей метод можна збільшити невеликий автомобіль до розмірів вантажівки.

Варто відзначити, що користувачам мережі дуже сподобалося відео, яким поділився DarkwingDust69. Цей запис вже зібрав майже 2 мільйони переглядів у твітері. Також варто додати, що розробники з Grove Street Games поки ніяк цю ситуацію не коментували.

Баг, який DarkwingDust69 знайшов у ремастері GTA III: відео