Чого чекати

Перш за все розробники анонсували кілька особливо "злих" фіналів гри, а також інструменти для створення модифікацій:

  • Розширені фінали призначені для найзловісніших проходжень, супроводжуються новими заставними роликами і музичними треками. Скільки буде таких кінцівок, невідомо, але студія опублікувала два тизерних gif-файли, які показують cinematic-сцени з цих фіналів. Перший можна переглянути тут, а другий дивіться тут.
  • Інструменти для моддингу дадуть змогу вносити зміни у візуальну складову, анімацію, звуки, параметри та інші елементи Baldur's Gate 3.

Дивіться також Геймери підписують петицію до уряду, щоб змусити розробників не вбивати ігри

Студія також опублікувала один із нових саундтреків, які на нас чекають в майбутньому оновленні: відео

Сьомий патч також міститиме виправлення багів, включно з небажанням Джахейри йти за компаньйонами і брати участь у боях, зниклими репліками та проблемами з вітальними репліками.

Напередодні виходу сьомий патч пропустять через закрите бета-тестування, до якого допустять обмежену кількість гравців з усього світу. Подробицями випробувань поділяться найближчими тижнями.

Після випуску сьомого патча Larian продовжить виправляти баги, покращувати продуктивність і стабільність Baldur's Gate 3. Будуть і нові функції — як мінімум кроссплей і фоторежим.

На закінчення Larian нагадала, що наразі працює над двома новими іграми за своєю інтелектуальною власністю. Розробка поки на ранньому етапі, тож ніяких подробить про назви, сюжет чи дати виходу.