CD Projekt RED нарешті ощасливили власних шанувальників відомостями про одразу 2 майбутні доповнення до найбільш контроверсійної гри десятиліття – Cyberpunk 2077, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Edgerunners

Першим стало DLC, присвячене аніме адаптації гри під назвою – Cyberpunk: Edgerunners від Netflix, яке стало доступним для завантаження ще вчора разом із патчем 1.6.

Доповнення є сюжетним та зосереджено на пригодах Девіда Мартінеза – головного героя аніме.

Цікавим є те, що Мартінез став ігровим персонажем, що означає, що час від часу гравцям буде запропоновано на деякий час відмовитися від власного чи власної "V" заради Девіда, щоби взяти участь у його історії, яка розгортатиметься паралельно із подіями основної гри.

Детальніше про Edgerunners

Патч також приніс деякі нові функції. Наприклад, з'явилася міні-гра під назвою "Roach Race", яка є "пасхалкою" на відомого коня відьмака із The Witcher – її можна знайти в аркадних автоматах.

Окрім цього, гравців також порадують нові функції фоторежиму та довгоочікувана можливість "трансмогріфікації", що дозволить гравцям зберегти характеристики улюбленого спорядження, але замінити його зовнішній вигляд на будь-яке інше.

Phantom Liberty

Нове масштабне доповнення у якому Кіану Рівз повернеться до ролі Джонні Сільверхенда очікуватиме гравців у 2023 році. Воно перенесе геймерів у абсолютно новий район Найт-Сіті, щоб вони могли поринути у справжнісінький шпигунський трилер.

Дія Phantom Liberty, що вийде на PlayStation 5, Xbox Series X/S, ПК і Google Stadia, ймовірно відбуватиметься паралельно з основною історією Cyberpunk 2077, а не після подій гри.

У майбутньому DLC V доведеться попрацювати секретним агентом Нових Сполучених Штатів Америки, хоча анархічний Сільверхенд, природно, буде страшенно роздратований таким перебігом подій.

Тизер-трейлер Cyberpunk 2077: Phantom Liberty