Як співзасновник Microsoft – однієї з найбільших комп'ютерних компаній у світі, Гейтс, мабуть, не здивує нікого тим, що полюбляє комп'ютерні ігри, а особливо є великим шанувальником головоломок, повідомляє 24 канал.

Цікаво Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Нещодавно мільярдер поділився дописом на своєму сайті, в якому розповів про власний досвід із відомою головоломкою – Wordle, її різноманітними клонами та те, як він у них грає.

За словами Гейтса, починаючи приблизно з лютого він зробив Wordle регулярною частиною свого ранкового розпорядку. Однак, розчарований тим фактом, що в Wordle можна відгадати лише одне слово на день, він, як і багато інших шанувальників, також грає в її клони, такі як Quordle та Octordle, щоб забезпечити мізкам додаткову ранкову зарядку.

Проте Гейтс любить Wordle не лише тому, що це хороший спосіб налаштувати свій мозок на продуктивний день. Бізнесмен також стверджує, що є шанувальником соціального аспекту цієї гри, оскільки щодня він може обговорювати свій сьогоднішній сеанс з іншими людьми, які теж грають в неї.

Гейтс про свою "одержимість" Wordle

Хоча він має власні тактики, наприклад починати зі слів, що містять багато голосних, проте визнає, що іноді все ж застрягає та залишається не в змозі відгадати слово.

На додаток до Wordle та її версій із більшою кількістю букв, Гейтс також є шанувальником Nerdle, яка фокусується на математиці, а не на мові. До того ж мільярдер жартує, що у ній він почувається набагато впевненіше, що в принципі й не дивно.

Гейтс про Nerdle