Шанувальники Call of Duty Zombies давно ретельно шукали підказки та секрети на кожній карті. Та маловідомий трюк, який виконав цей фанат на карті Black Ops 2 Buried, схоже, тривалий час залишався непоміченим.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Абсурдний трюк з "Паралізатором"

Протягом багатьох років у Call of Duty Zombies було багато унікальних чудових видів зброї, але "Паралізатор", мабуть, займає перше місце за оригінальністю.

Ця зброя не лише має необмежену кількість боєприпасів, що робить її доволі потужною, але й дозволяє гравцям літати по карті, якщо вони стрибають, стріляючи по землі.

Хоча основною метою цієї зброї є уповільнення нежиті ледь не до смерті, шанувальники отримали масу задоволення від можливостей польоту. Та з'ясувалося, що з "Паралізатором" можна зробити ще більше.

Шанувальник виконав цей трюк, давши товаришу по команді наказ "пірнути дельфіном", у цей час стріляючи в нього з "Паралізатора". Це відштовхує союзника вперед, а після приземлення він вибухає.

Втім, перейматися за союзника не варто – як помітно на відео, навіть після вибуху він залишився абсолютно цілим і неушкодженим.

Крім того, судячи з вигуків на відео, трюк вдався абсолютно випадково, адже навіть його автор був щиро здивований тому, що щойно зробив.

Call of Duty Zombies

  • Це популярний шутер від Activision, виданий ще у 2009 році. У ньому гравець повинен знищувати юрби ворогів-зомбі. Гравцю доступна стрілецька зброя, ніж та гранати.
  • Сюжет гри розгортається в німецькому нацистському бункері часів Другої Світової війни, зайнятому морськими піхотинцями США. Солдати СС, які перетворилися на зомбі, намагаються захопити бункер та знищити всіх гравців, натомість гравці повинні за будь-яку ціну захищати бункер.