CDPR ошелешили шанувальників потоком інформації про плани компанії на майбутні роки, повідомляє 24 канал.

Цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Анонси досить раптово почали з'являтися в офіційному твітері компанії та містили кодову назву й короткий опис майбутніх проєктів.

Серед них знайшлося місце не лише уже відомим франшизам студії, як то сиквелу контроверсійного Cyberpunk 2077 чи новій трилогії Відьмака, але й абсолютно новому проєкту. В окремому пості компанія також повідомила, що "додає багатокористувацькі режими до більшості майбутніх продуктів".

Сам список анонсів виглядає наступним чином:

Cyberpunk "Orion"

Зображення з твітеру CDPR

"Кодова назва для нашої наступної гри Cyberpunk, яка просуне франшизу далі та продовжить використовувати потенціал цього всесвіту темного майбутнього". Відомо, що "Orion" розроблятиме нова студія CD Projekt, нещодавно створена в США.

The Witcher "Polaris"

Зображення з твітеру CDPR

"Кодова назва наступної частини серії ігор The Witcher, про яку ми нещодавно оголосили, знаходиться на стадії попереднього виробництва. Це початок нової саги: ми прагнемо випустити ще дві гри Witcher після Polaris, створивши нову RPG трилогію рівня AAA."

Як повідомляється, повну трилогію планують випустити за "шестирічний період".

The Witcher "Canis Majoris"

Зображення з твітеру CDPR

"Повноцінна гра всесвіту The Witcher, окрема від нової саги, яка починається з Polaris. Вона буде розроблена сторонньою студією на чолі з досвідченими розробниками, які працювали над минулими іграми The Witcher", – повідомили розробники.

Це могло занепокоїти шанувальників, проте у CDPR поспішили заспокоїти геймерів. "Це перший подібний продукт, розроблений поза Групою (CD Projekt Red – ред.). Однак це не означає, що його якість відставатиме від нашого внутрішнього виробництва. З технологічної точки зору він базуватиметься на Unreal Engine 5 разом із набором інструментів, створеним для Polaris. Незабаром очікуйте додаткових анонсів", – йдеться у стратегії.

Наразі все ще невідомо, яка саме студія працює над цим проєктом.

The Witcher "Sirius"

Зображення з твітеру CDPR

"Кодова назва гри, розробленої студією The Molasses Flood, дія якої відбувається у всесвіті The Witcher та створена за підтримки CDPR. Вона відрізнятиметься від наших попередніх продуктів, пропонуючи багатокористувацький режим на додаток до однокористувацького досвіду, включаючи кампанію з квестами та сюжетом", – розповіли у CDPR.

"Hadar"

Зображення з твітеру CDPR

Останній і, ймовірно, найцікавіший анонс. "Кодова назва для третьої, цілком окремої IP, створеної з нуля в CDPR. Проєкт знаходиться на ранніх стадіях творчого процесу, що означає, що ми ще не розробляємо гру, а працюємо виключно над основою для цього нового сетингу."

Деталі про цей проєкт, зрозуміло, майже відсутні, але Новаковські додав: "Ми почали працювати з цією ідеєю кілька років тому. Концептуальна робота на ранній стадії почалася у 2021 році, і – вперше в нашій історії – IP знаходиться на стадії інкубації, повністю в межах CD Projekt Red. Важливо розуміти, що зараз ми все ще працюємо над базовими концепціями та закладаємо основу для цієї нової франшизи".

Отож, геймери, пристебніть паски безпеки та влаштовуйтеся зручніше, адже CD Projekt Red явно налаштовані спокутувати провину за невдалий старт Cyberpunk 2077 та повернутися на місце ваших улюбленців.