Що відомо

Південнокорейська студія Shift Up, яка й створила цей проєкт, має великі плани на гру. Розробники готують первинне публічне розміщення акцій (IPO), тож опублікували деяку документацію. У ній і можна знайти трохи цікавої інформації про майбутнє франшизи, зокрема про майбутні DLC, порт для ПК та навіть сиквел.

Дивіться також Одна з найочікуваніших ігор 2024 року отримала новий трейлер

Компанія зазначає, що Stellar Blade показала успішні результати як оригінальна гра, отримавши найвищу оцінку користувачів на Metacritic (9,3 з 10) серед ігор для PS5 у перший тиждень після релізу. Цей показник вищий, ніж у таких визнаних AAA ігор, як God of War: Ragnarok, Elden Ring та Ghost of Tsushima.

Stellar Blade прагне заохочувати участь не лише існуючих користувачів, але й нових, впроваджуючи нові ігрові елементи, такі як випуск DLC,
– пишуть в своєму звіті розробники.

Вони також зазначили, що розглядають можливість створення ПК-версії та повноцінного продовження Stellar Blade, яке навіть може бути передане в розробку іншим студіям.

Компанія також не бажає лишатися розробником всього однієї гри, а тому вже працює над Project Witches, яка, на їхню думку, стане великим хітом: "Ми покладаємо дуже великі надії на Project Witches як на мега-субкультурний оригінальний проєкт наступного покоління, який перевершить Goddess of Victory: Nike".

Звісно ж, ніяких подробить, анонсів чи дат виходу наразі й бути не може, оскільки майже все знаходиться лише на етапі ідей.