Гра FromSoftware мала неймовірний успіх з моменту її випуску на початку цього року. Elden Ring стала відомою тим, що порушила традиційність і містила величезний світ, повний унікальних монстрів.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Настільна гра Elden Ring

Цей захопливий світ тепер буде перетворено на настільну гру, і шанувальники матимуть абсолютно новий спосіб знову відчути Elden Ring.

Elden Ring має інший шлях, ніж інші ігри FromSoftware, як-от Bloodborne, використовуючи величезний відкритий світ, який шанувальники можуть досліджувати будь-яким способом.

Гравці можуть легко витратити на гру 100 або й більше годин, оскільки є понад 100 босів для боротьби, величезна кількість секретів, які потрібно знайти, і численні бойові прийоми та здібності, які потрібно опанувати.

Steamforged Games створять настільну гру Elden Ring. Це буде настільна гра без використання кубиків і розрахована на одного – чотирьох гравців.

Настільна гра Elden Ring / FromSoftware

Блог Steamforged Games опублікував тизер фігурки Маргіт для гри. Наразі мало що відомо про те, як у грі працюватимуть бої чи дослідження.

Співзасновник і головний креативний директор Steamforged Метт Харт заявив, що шанувальникам слід очікувати "темного, багато реалізованого настільного світу таємниць і небезпек, із захоплюючими боями та винагородою".

Хоча настільна гра, безсумнівно, не буде випущена найближчим часом, враховуючи, що навіть кампанія з її фінансування ще не почалася, настільні рольові ігри мають потенціал створити необмежену кількість вмісту для гравців залежно від їх дизайну.

Схоже, що настільна гра Elden Ring міститиме багато тих самих елементів свободи та дослідження, що й її аналог відеоігри, і вона може стати величезним виходом для творчості та стратегії гравців.