Мова про турнір FNCS 2023 Major 3: Europe – Grand Finals, який відбувся ще в серпні 2023 року. Його переможцями стали Даніїл Рutrick Абдрахманов та Єгор Swizzy Люсіко.

Читайте також PIN-UP Ukraine очолила індекс підприємств з бездоганною репутацією у галузі азартних ігор

Росіяни не отримають свій приз

За перемогу на турнірі росіяни мали б отримати 200 тисяч доларів. Це майже 20 мільйонів рублів, якщо рахувати за курсом російського центробанку.

Втім, коли організатори дізналися, що в дуету переможців є російське громадянство, виплачувати їм призовий фонд відмовилися. Крім того, їх дискваліфікували з турніру в Копенгагені.

До слова, двійко кіберспортсменів з країни-терористки обманули організаторів, як це зазвичай прийнято в Росії. У турнірі вони брали участь з території Білорусі, а банківські рахунки вказали з Казахстану. Команда ж виступала під статусом міжнародної без будь-яких прапорів. Тож їхнє громадянство стало відомим лише після перемоги в турнірі.

Усе через те, що в нас російські паспорти, і ми нічого не можемо з цим поробити. Тільки у Fortnite можна виграти мейджор і піддатися такому шахрайству. Думаю, це вперше в історії кіберспорту,
– поскаржився росіянин Абдрахманов.