Продовження буде перезапуском і духовним спадкоємцем попередніх трьох частин. Втім, головне питання, яке турбує фанатів – що ж буде з головним лиходієм гри.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Важлива роль антагоніста

Попри те, що Playground Games ясно дали зрозуміти, що вони здебільшого дотримуються формули, закладеної в минулих іграх Fable, як-от елементи класичного фентезі з родзинкою та нешанобливим гумором, який пролягав як сполучна нитка через попередні записи, це також новий старт для франшизи.

Лиходії можуть бути неймовірно важливими в іграх і можуть відігравати важливу роль в успіху історії, тому ким би не був наступний – це велика справа.

Щодо нового ворога для наступної Fable розробник також стикається з великою дилемою, коли гравці цікавляться, чи може він бути знайомим обличчям з іншої гри, чи це може бути хтось зовсім новий.

Jack of Blades з гри Fable: The Lost Chapters: дивіться відео

Повторне використання класичних антагоністів із попередніх ігор може бути ефективним способом об'єднати записи разом, а також дати гравцям додатковий стимул боротися проти лиходія.

Популярним прикладом попереднього лиходія Fable, безсумнівно, був би Jack of Blades – давній та загадковий ворог, який був головним антагоністом першої гри.

Його жахлива маска та вражаючі здібності зробили Джека грізним ворогом, і він став улюбленцем шанувальників із першої появи.

Зі здатністю маски приймати нових господарів і, по суті, жити вічно, може мати сенс його появи в новій грі, навіть якщо її хронологія далека від попередніх частин.

Однак є занепокоєння, що новий Джек не відповідатиме собі з першої гри серії, і це може швидко зіпсувати ставлення фанатами Fable до Playground Games як видавця улюбленої гри.

На Playground Games і розробку наступної частини Fable вже прикуто багато поглядів, і мовчання розробників протягом останніх місяців викликало занепокоєння багатьох шанувальників.

З невеликою кількістю точних деталей про історію Fable, персонажів або місце дії, є ще багато запитань щодо того, як гра насправді виглядатиме, але здається, що історія, щонайменше, має бути в надійних руках.

Серія ігор Fable

  • Fable – серія відеоігор, розроблених англійською компанією-розробником Lionhead Studios. Видавництвом ігор серії займається компанія Microsoft Studios. Втім, у 2016 році Lionhead Studios оголосила про своє закриття.
  • Першою частиною серії була гра Fable, видана у 2004 році для Xbox. Вже у 2005 році доповнена гра під назвою Fable: The Lost Chapters з'явилася й на ПК.
  • Fable II вийшла у світ у 2008 році – теж лише для Xbox. Та вже Fable ІІІ була доступна на обох платформах з 2011 року.