Однієї спроби зіграти більш ніж достатньо, щоб привернути увагу шанувальників. Та існує безліч унікальних модів Fallout 4, які пропонують ще більше вмісту, наприклад нових істот або власну історію, створену з нуля.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Вулканічна пустеля у Fallout 4

Серія Fallout відома своїми цікавими та химерними сховищами, а ігри також заслуговують на увагу своїми пейзажами, стертими ядерною війною, яка залишила після себе безлюдний світ, повний мутованих звірів та анархічних суспільств.

Коли гравці Fallout 4 залишають відносну безпеку своїх підземних сховищ, вони виходять, щоб зустріти з суровістю Співдружності – постапокаліптичними залишками штату Массачусетс.

У спільноті фанатів Fallout є навіть ті люди, які майже повністю змінять візуальні ефекти ги, запропонувавши щось, що надасть більш унікального вигляду тому, до чого звикли гравці, можливо, навіть перетворивши її на іншу гру.

Саме це зробив користувач Delicious Vegetable на Nexus Mods. Нещодавно він опублікував новий мод для Fallout 4 під назвою "Vulkan – Landscape Retexture", який додає нові текстури до ландшафту.

У цьому випадку модифікація перетворює Співдружність на випалену пустку, вкриту палаючою магмою та попелом, з рослинністю, яка чіпляється за життя.

Вулканічна пустеля в Fallout 4: дивіться фото

Згідно з описом, модифікація покликана продемонструвати наслідки руйнівного виверження вулкана, яке сталося недалеко від Бостона, де відбуваються дії гри.

Моддер каже, що гравцям пропонується зіграти буквально в гру "підлога – це лава". Вулкан робить весь світ гри схожим на регіон Моря, що світиться у Fallout 4 – територію, яку гравці відвідують в основному квесті гри. Вона настільки небезпечна та непридатна для життя, що розробник помістив її за межі карта.