Bethesda увійшла в історію ігрової індустрії завдяки своєму винятковому вмінню створювати хітові масштабні RPG та, звісно, Тодду Говарду.

Цікаво Краще б їх не було: головні герої, які ледь не зіпсували відеоігри

Розробникам щоразу вдається представити геймерам величезний та живий світ, більшість персонажів якого мають для гравця смертельно небезпечне завдання чи бодай дрібне доручення.

Один з запеклих шанувальників творчості Bethesda зацікавився тим у якому ж з трьох останніх хітів студії найбільше квестів.

Для цього користувач Reddit під ніком JarusinTheStars підрахував усі завдання в Skyrim, Fallout 4 та Starfield і помістив їх на окремі зображення, поділивши на категорії для наочності.

Результати можуть здивувати не надто досвідчених геймерів, адже виявилося, що першість тут впевнено тримає найстарша гра в списку.

  • Skyrim (2011) – 273 квести.
  • Starfield (2023) – 19 основних квестів, але разом з додатковими понад 200.
  • Fallout 4 (2015) – 191 квест.

Попри лідерство Скайріму в цьому аспекті, в коментарях знайшлося чимало геймерів, які виступили на захист інших двох проєктів.

Особливо невдоволеними виявилися фанати Starfield, які зазначили, що завдання в цій грі є більш комплексними та їх виконання в середньому потребує більше часу, аніж в суперниць.