Однією з найцікавіших історій 2023 року в ігровій індустрії точно стане намагання фанатів Diablo 4 знайти у грі секретний рівень з коровами.

Читайте також Географія геймера: з яких країн походять культові відеоігри

Серед найвідоміших моментів в історії серії Diablo, чільне місце посідає поява у другій частині вже культового рівня "ферма Му-Му", сповненого худоби, за вбивство якої можна було отримати чимало досвіду необхідного для прокачки. Був там навіть свій бос, за перемогу над яким давали коштовне спорядження.

Схожий рівень був і в Diablo 3, тому як тільки вийшла четверта частина – геймери кинулися шукати омріяний хаб і в ній.

Попри дещо невпевнені заяви розробників, мовляв, немає у четвертій частині ніякого секретного рівня, когорта особливо затятих фанів гри все ж не полишає спроб знайти його і по цей день.

І ось один з гравців Diablo 4 виявив, що отримання трьох реліквій дає доступ до цікавої локації, яка в наслідку може привести до бажаної мети.

За його словами, потрібно зарізати 666 корів, щоб отримати одну з трьох реліквій, які разом дозволяють створити ключ. Регіони, в яких буде вбито 666-ту корову, визначають який з необхідних компонентів отримає гравець: кривавий дерев'яний уламок, затхлий фоліант чи металевий фрагмент.

Коли ключ створено, він відкриває локацію Forlorn Hovel – секретний підвал, як і очікувалося, повний корів, а з однієї з них після вбивства випадає зілля витривалості, як посилання на того самого боса з Diablo 2.

Як скрафтити ключ: дивитися відео

Хоча автор відео вважає, що тут можна знайти ще щось, на цьому, на жаль, поточний прогрес у пошуках секретного рівня завершився.

Однак цікавості ситуації додає те, що розробники залишилися підозріло мовчазними щодо самої знахідки.