Фанат франшизи від SIE Santa Monica Studio зібрав докупи понад пів дюжини скриншотів зі Шрека й трейлера God of War: Ragnarok та наочно продемонстрував дивовижну схожість між ними, повідомляє 24 канал.

Цікаво 5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції

У публікації на Reddit користувач Head-Of-The-Table продемонстрував широкому загалу своє відкриття, а саме дивні подібності між двома абсолютно різними проєктами індустрії розваг.

На усіх 8 порівняльних зображеннях Кратоса та Шрека можна побачити в майже ідентичних позах. Спершу обидва багатозначно дивляться вниз, потім подібно до того, як Шрек дивиться на квітку, що псується, Кратос дивиться на свою вірну сокиру Левіафана і далі в тому ж дусі.

Деякі коментатори заходилися жартувати, що Шрек є настільки довершеним витвором мистецтва, що інші проєкти його просто імітують, інші ж кепкують, що якщо Раґнарьок — це просто історія Шрека, то геймерам не варто турбуватися про якість сюжету, адже вона буде на найвищому рівні.

Подібності у Ragnarok та Shrek / зображення з Reddit

Також деякі особливо винахідливі геймери почали обмірковувати не лише візуальні схожості. Наприклад, так само як Шрек не хотів, щоб Віслюк дізнався, ким він є, бинти, обмотані навколо передпліч Кратоса приховували його божественне походження від Атрея.

Крім того, скандинавська міфологія припускає, що Атрей є батьком Всесвітнього Змія, що досить схоже на історію кохання Віслюка та його дружини-дракона з подальшим народженням потомства, яке дихає вогнем.

Одначе, як би кумедно все це не звучало, але всі ці подібності, на жаль, не що інше, як фан-фікшн, і God of War все ж не наслідує Шрека, на превелике розчарування фанатів останнього.