Треба відзначити, що маска клікера має доволі гротескний вигляд. Втім, одягнути таку на Геловін не вдасться, оскільки тоді залишитесь повністю сліпим, як і сам клікер.

Читайте також Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Неймовірна маска клікера

На третій і передостанній стадії зараження кордицепсом паразитичний гриб повністю обростає голову зомбі, вириваючись з його черепа. Це руйнує очі Клікера, роблячи його повністю сліпим.

Однак їхній гострий слух, ехолокація та абсолютна лютість роблять їх набагато смертоноснішими, ніж найпоширеніші типи інфікованих із The Last of Us.

Маска "Клікер" від візажиста Франческо Сансеверіно не викличе ехолокації та непереборного голоду до людського тіла. Однак, кілька людей прокоментували, що маска доволі тривожно реалістична.

Як помітно на відео, маска The Last of Us Clicker Сансеверіно починається з чистої пластикової маски на Геловін. Потім він використовує форму, щоб створити силіконову шкіру для підборіддя Клікера.

Після приклеювання текстурованої тканини до верхньої половини маски наступним кроком є ​​вирізання листів поролону в грубу форму грибкових наростів.

Потім Сансеверіно приклеює їх на місце та покриває шарами оцтового силікону, а тоді застосовує розчинник, щоб розм'якшити силікон, і використав пензлик, щоб надати йому форму гриба.

Звичайно, відсутність очей є проблемою для тих, хто носитиме маску "Клікер". Спостережливі глядачі помітять, що Сансеверіно залишив вузький проміжок, щоб власник міг бачити між пластинами грибка. Однак у коментарях він пояснює, що це лише одне око, а огляд дуже вузький.