Стиль управління Майкла Скотта, який є головним менеджером в "Офісі", може бути не ідеальним. Втім, Королівська битва здається ще гіршим способом вирішення офісних конфліктів. Але треба визнати: доволі кумедним.

Також цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Герої серіалу "Офіс" у грі WWE 2K22

Одна з найулюбленіших частин серії WWE 2K — це варіанти створення борців. Протягом багатьох років багато фанатів створювали різних персонажів з кіно та ігор, щоб побачити, хто з них виграє.

WWE 2K22 продовжує традицію, пропонуючи цікавий режим створення персонажів, який дозволяє гравцям створювати будь-що: від нових химерних створінь до майже точних копій реальних борців чи інших персонажів.

Тепер фанат зібрав улюблених персонажів і зіткнув їх один з одним у справжній Королівській битві. У відео представлено багато улюблених персонажів шоу, як-от Джим, Майкл, Пем та інші.

Відео починається з демонстрації входу кожного персонажа, а потім переходить до самого матчу. Боєм керує штучний інтелект, тож герої залишаються напризволяще, щоб визначити найсильнішого в Королівській битві, що розповсюдилася на увесь офіс.

Крім усього іншого, "Офіс" люблять зокрема за його приємний склад персонажів. Кумедна ідея ще раз продемонструвала популярність, яку отримав серіал.