Прихильників серії Half-Life впевнено можна назвати одними з найбільш вірних та згуртованих фан-баз зі світу відеоігор. Ще б пак, стільки років чекати на продовження і не втрачати надії – так можуть лише вони. І от, вочевидь, щоб нагадати студії Valve про своє існування, геймери вирішили встановити ігровий рекорд.

Неймовірно Зірка Warzone Aydan встановив черговий світовий рекорд із зовсім непередбачуваною зброєю

Спільнота шанувальників Half-Life у Steam активно запрошує всіх взяти участь у своєрідному онлайн флешмобі. У той час як деякі особливо амбітні користувачі планують побити загальний рекорд пікового онлайну в Steam серед усіх ігор, автори ідеї мають дещо скромнішу мету – оновити рекорд пікового числа гравців, що одночасно грають в Half-Life 2.

Анонс події від одного з фанатів


Збір "віртуальних військ" у грі призначений на суботу 14 серпня о 18:00 за Києвом. Охочим долучитися до встановлення рекорду потрібно мати ліцензійну версію гри на платформі Steam та в призначений момент зайти в неї й провести там годину часу.

Окрім цього слід звернути увагу, що необхідно грати саме в оригінальну версію проєкту (ніяких модифікацій) та зробити свій акаунт публічним, адже лише такі профілі зараховуватимуться сайтами, що відповідають за підрахунок кількості гравців.