Якщо ви пропустили цю новину, то спішимо повідомити, що Overwatch, яким ми його знали, більше не існує. Раніше на цьому тижні багатокористувацький шутер від Blizzard, що з'явився на робочих столах геймерів далекого 2016 року було "оновлено" на Overwatch 2.

Важливо Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Хоча гра залишилася безкоштовною, ящики для "луту" замінили на бойові перепустки, платну косметику та, як виявилося, дуже багато ґрінду.

Як помітили у виданні The Gamer, геймери на сабредіті Overwatch підрахували, скільки часу знадобиться, щоб отримати всі можливі елементи "косметики" для нової героїні Кіріко. При цьому, не розлучаючись з грошима, себто не донатячи в гру.

Замість лутбоксів тепер ви отримуєте рандомні предмети косметики та монети, 60 яких можна заробити щотижня. Покупка всієї "косметики" Кіріко обійдеться вам у чималу суму в 15 600 монет, що дорівнює приблизно 5 цілим рокам (рівно 260 тижнів) наполегливого ґрінду.

Кіріко / зображення windowscentral.com

Виходить, що якщо ви почнете прямо зараз, то десь у цей же час у 2027 році (звісно, якщо ми припустимо, що в економіку Overwatch 2 не внесуть ніяких змін чи вам не видадуть якихось бонусних монет) ви отримаєте 5 скінів Кіріко, 3 емоції, 5 шармів для зброї, 2 переможні пози, 9 голосових реплік, 10 платних спреїв та 2 інтро для хайлайтів.

Крім того, існують ще елементи "косметики", які пропонується розблокувати з допомогою платформи Twitch, тобто переглядати певні трансляції Overwatch 2, загалом протягом 11 годин.

Ця інформація, м'яко кажучи, дещо шокувала шанувальників гри, які й без того не надто задоволені сиквелом улюбленого проєкту, проте наразі не видно, щоб розробники планували вносити які-небудь позитивні зміни в економічну складову проєкту.