Події Hogwarts Legacy розгортаються за кілька століть до чарівного світу книг і фільмів. Ті, хто очікує на гру, сподіваються, що повсюди будуть згадки про майбутні події. Схоже, реалізація цього бажання стає більш імовірною із наближенням релізу.

Читайте також PIN-UP Foundation вивіз до Європи українців, які постраждали від воєнних дій

Імовірний родич Рона Візлі в Hogwarts Legacy

Нещодавно до директора Hogwarts Legacy Алана Тью приєдналися інші високопоставлені особи в Avalanche Software і гості, щоб провести один із наймасштабніших попередніх переглядів ігрового процесу.

Перед тим, як потрапити в загальну кімнату Гафелпафу глядачі пройшли через надійний інструмент для створення персонажів, який не мав параметрів із прив’язкою до статі.

Одним з основних моментів огляду була серія дуелей, спрямованих на демонстрацію заклинань, але послідовність приховувала деталь, яка була б важливою для шанувальників.

Одним з гостей заходу був Джеймс Вайтгед із ютуб-каналу XpectoGO, який завантажив залаштункове відео тієї самої презентації. На зображенні, опублікованому JeSuisBasti на Reddit, зображено екран на фоні відео Вайтгеда.

Однак на скріншоті JeSuisBasti є інше ім'я одного з опонентів гравця, якого офіційно звали Гектор Дженкінс. Тут присутнє прізвище Візлі, що навряд чи є простим збігом.

Візлі – це прізвище видатної чаклунської родини у франшизі про Гаррі Поттера, до якої входить Рон, друг Гаррі.

Раніше Avalanche Software заявляла, що "одного-двох Візлі можна знайти в Hogwarts Legacy". Це підтверджує здогад, що виявлений персонаж – саме один з них.

До слова, реліз гри запланований на 10 лютого 2023 року.