Якщо ви якимось чином пропустили реліз Far Cry 6 чи були не певні, що хочете придбати цю гру, то в Ubisoft для вас є чудові новини.

Варте уваги Не лише "Останні з нас": які серіали завдячують своїм існуванням популярним відеоіграм

Компанія повідомила, що остання, на цю мить, частина відомої франшизи буде безплатною протягом декількох днів цього тижня, надаючи геймерам можливість випробувати гру перед потенційним придбанням.

Окрім цього в Ubisoft зазначили, що кооператив Far Cry 6 також буде доступний протягом цього пробного періоду як і усі острови гри.

Себто геймери отримають не просто демоверсію, а доступ до повного функціонала проєкту. До того ж будь-який прогрес, досягнутий в перші кілька годин, буде збережено у разі покупки.

Такий атракціон щедрості триватиме з 16 по 20 лютого. Паралельно з ним також доступні чимало суттєвих знижок на все, що стосується Far Cry 6.

До завершення події усі версії проєкту можна придбати, заплативши до 70% менше, а DLC та Season Pass мають знижки до 50%.

Цікаво, що за даними порталу howlongtobeat середній час проходження Far Cry 6 складає всього 23 години, тож якщо сильно постаратися цілком можливо повністю пройти проєкт, не заплативши при цьому ні копійки.