Дивний кросовер між Fortnite і Goat Simulator 3 дозволить гравцям розблокувати скін Buff Bovid для улюбленого шутера Battle Royale. Це буде спеціальний бонус до передзамовлення "Симулятора кози".

Цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Колаборація Fortnite та Goat Simulator 3

Fortnite від Epic Games став добре відомим своїми кросоверами, завдяки скінам, які дозволяють гравцям брати участь у битвах у стилі "королівської битва" як персонажі коміксів Marvel Comics, Star Wars, Dragon Ball Z тощо.

Та останній кросовер цієї назви був особливо унікальним, оскільки він є результатом співпраці з іншим шутером Destiny 2. Захопливий кросовер анонсований минулого місяця, і Fortnite тепер містить унікальне відтворення Zone Control Crucible із науково-фантастичної відеогри, режим гри та карту Javenlin-4.

Публікації від Epic Games і Goat Simulator тепер розкривають несподіваний новий кросовер між Fortnite і майбутнім Goat Simulator 3. Ті, хто попередньо замовить незвичайну інді-гульню в Epic Games Store, отримають нове дивне вбрання Fortnite під влучною назвою "Коза".

Це м'язиста двонога версія талісмана франшизи – козла Пілгора, одягненого в майку. "Козу" також можна буде придбати безпосередньо в магазині Fortnite Item Shop з 26 листопада, але ті, хто попередньо замовить Goat Simulator 3 до 29 вересня 2023 року, отримають вбрання безкоштовно.

Ці дві ігри можуть здатися нереалістичним дуетом, але співпраця дозволить гравцям Goat Simulator 3 розблокувати унікальне нове вбрання для свого гардеробу Fortnite.

Це дозволить шанувальникам битися в улюбленій королівській битві, використовуючи образ Пілгора, який обов'язково знищить кожного, хто з ним зіткнеться.

Goat Simulator 3 має вийти в листопаді 2022 року, і шанувальники Fortnite повинні попередньо замовити інді-продовження в Epic Games Store, щоб отримати безкоштовний костюм.