Відтак геймер залишався максимально мирним там, де це можливо. Він показав відео, як намагався уникати вбивств, а часто під час перестрілок просто ховався.

Читайте також Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

GTA 5 у стилі пацифіста

Кримінальний симулятор із відкритим світом від Rockstar Games передбачає безліч перестрілок і нерозважливе водіння, а знищення неігрових персонажів є головною метою багатьох шанувальників. У серії Grand Theft Auto існує багато способів вбивства, але врятувати життя NPC значно складніше.

Більшість екшенів із відкритим світом, як правило, зосереджуються на боях і насильстві, але іноді можливий і мирний підхід. Наприклад, у Elden Ring від FromSoftware гравці подорожують величезним фентезійним світом Lands Between, щоб перемогти численних ворогів і босів.

Втім деякі гравці знайшли способи здійснити пацифістський запуск Elden Ring, який доводить, що персонаж гравця робить дуже мало фактичних вбивств.

Цей тип проходження зазвичай покладається на виклик духів-союзників, які можуть битися замість гравця, причому зброя, що викликає сон, також відіграє вирішальну роль. Відтак, пройти GTA 5 без убивств – значно складніше.

DarkViperAU закінчив основну історію пригод у відкритому світі, вбивши якомога менше ворогів і неігрових персонажів. Невидимість, стратегія та обережне водіння дозволяють стрімеру уникнути непотрібних смертей, а союзники, які не є гравцями, вбивають якомога більше під час перестрілок.

Пацифістський спосіб проходження GTA 5: дивіться відео

Однак Grand Theft Auto 5 все ще змушує гравців особисто вбити принаймні 96 неігрових персонажів, щоб виконати всі місії та завершити історію.

Втім, це дуже мало, якщо порівнювати з тисячами й тисячами людей, яких головні герої вбивають у типовому проходженні Grand Theft Auto 5.