Закрита бета нового файтинга від Capcom була запущена ось лишень 7 жовтня, але гравцям вистачило лічених годин, щоб визначити одну з найбільших чеснот гри – оновлений редактор персонажів, повідомляє 24 канал.

Цікаво Новий дизайн – нові перемоги: компанія PIN-UP Ukraine оновила сайт

Бета-тестування Street Fighter 6 дає геймерам можливість ознайомитися з різними аспектами майбутньої гри протягом цих вихідних. Окрім традиційних елементів ігрового процесу, як-от онлайн-матчі та режим тренувань, щасливчики можуть також створити власного персонажа. І боже мій, це варто бачити.

Якщо вам не пощастило стати учасником тестування, не біда, адже на YouTube є багато відео, які демонструють широкий спектр можливостей, доступних в оновленому редакторі персонажа. І без перебільшень, він виглядає просто приголомшливо.

Можливості редактора персонажів у Street Fighter 6: відео

Ви можете налаштувати практично все. Зріст, вага, структура кісток, колір волосся, навіть вигляд п'ятої точки вашого героя – кастомізувати можна практично що завгодно.

Але, як сказав би у цій ситуації дядько Бен – ​​з великими можливостями приходить великий творчий потенціал, і деякі гравці Street Fighter 6 довели можливості редактора до абсурду.

Одне із численних кумедних творінь геймерів / зображення Arekkz Gaming

Мережею почали ширитися жахливі та кумедні творіння креативних геймерів.

Деякі з них схожі на неандертальців, з приземленими кінцівками та волохатими грудьми, інші ж нагадують персонажів One Piece чи Space Jam.

Загалом є навіть такі гротескні істоти, яких просто неможливо описати словами – і це насправді дивовижно!

Геймери просто не можуть натішитися таким можливостям редактора і, враховуючи це, ми, ймовірно, можемо очікувати ще більше приголомшливих творінь із бета-версії Street Fighter 6 протягом найближчих днів, не кажучи вже про те, коли відбудеться повноцінний реліз гри.