Усі люблять знаходити секрети, залишені розробниками у відеоіграх. Тому й не дивно, що нещодавній реліз студії Techland Dying Light 2: Stay Human містить цілу плеяду різноманітних "пасхалок", одна з яких дарує у розпорядження головного героя найпотужнішу зброю в грі.

Цікаво Неповага та знущання: італійці обвалили рейтинг відеогри Dying Light 2 на Metacritic

Якщо вам накажуть власноруч винищити просто нескінченні натовпи зомбі, то про яку зброю ви мріятимете? Мініган? Ракетниця? Чи може портативна гаубиця? Звісно, все це звучить непогано, але як на рахунок можливості знищувати ворогів просто порухом пальця?

Очевидно, саме так подумали польські розробники, адже наймогутніша зброя у Dying Light 2 – це вказівний палець головного героя.


Щоправда, для того, щоб перетворити його у смертоносне знаряддя хаосу, гравцям спершу необхідно знайти спеціальне креслення, проте не переймайтесь, адже у мережі вже є відео з детальним поясненням як і де його шукати.

Гайд зі знаходження секретної "кімнати розробника" у Dying Light 2

Попри технічні проблеми та очевидні мінуси, сиквел Dying Light можна назвати вдалим, адже якщо є гравці, які витрачають час, щоб знайти кожен секрет гри, значить усе було не дарма.