Абсолютно нова демонстрація ігрового процесу Gotham Knights проливає світло на зміну дня й ночі в грі. Також доступними будуть розслідування злочинів або ж участь в епічних пригодах самих суперлиходіїв.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Gotham Knights

Симулятор супергероя у відкритому світі дозволить гравцям керувати Бетгерл, Робіном, Найтвінгом або Червоним Капюшоном, захищаючи Ґотем поодинці або з партнером в багатокористувацькому режимі.

Нещодавні відео про геймплей Gotham Knights детально описують бойову систему та елементи RPG, а тепер нова демонстрація пояснює механіку відкритого світу гри.

Прев'ю Gotham Knights: дивіться відео

Gotham Knights дозволить гравцям стати новим захисником Ґотема після передчасної смерті Бетмена. Кожен із чотирьох ігрових персонажів гри матиме власні здібності та стилі гри, а елементи рольової гри дозволять гравцям ще більше адаптувати досвід за допомогою сил і спорядження.

Основна історія Gotham Knights включатиме таємничу організацію "Совиний суд", але різні інші лиходії також з’являться, щоб сіяти хаос у Ґотемі за відсутності Темного Лицаря. Наприклад, у Gotham Knights Харлі Квінн буде босом, а зустрічі із суперлиходіями, очевидно, залишать великий слід у місті.

У грі також будуть масштабні події "Ніч лиходіїв", які будуть домінувати вночі та вимагатимуть уваги гравця, змінюючи ігровий світ.

Ґотем у Gotham Knights

  • Раніше WB Games Montreal показала величезну карту відкритого світу Gotham Knights, яка складається з п'яти окремих районів, кожен зі своєю особливою атмосферою, визначними пам’ятками та присутністю злочинців.
  • Версія Ґотема, створена для Gotham Knights, покликана відобразити історію міста, базуючи кожен регіон на одній із родин засновників міста. Наприклад, родина Аркхема вперше оселилася в Північному Ґотемі, а це означає, що культовий притулок Аркхема можна знайти в цьому розділі карти.
  • Завдяки величезній карті відкритого світу Gotham Knights може надати гравцям безмежні можливості захищати Ґотем і вдосконалювати спорядження супергероїв.