Аркадна гра Waterworld від The ​​Simpsons стане реальною безкоштовною грою, що дозволить гравцям імітувати ігрові дні Мілхауса в Спрінгфілді.

Також цікаво Фортуна любить сміливих: найяскравіші казино у відеоіграх

Waterworld

Один з моментів в історії серіалу припадає на епізод восьмого сезону The Springfield Files, де Мілхаус витрачає 40 монет на ігровий зал, щоб зіграти в гру, засновану на широкомасштабному бойовику Waterworld.

Стрімер та інді-розробник Macaw45 цього тижня поділився своїм новим проєктом "Сімпсонів" у соцмережах, випустивши повну версію відтвореної гри Waterworld, представленої в шоу.

Він поділився рекламним постером гри разом зі знімком екрана, який майже ідентичний сцені в "Сімпсонах", і заявив, що в грі будуть доопрацьовані механіки, кілька етапів, битви з босами та величезна кількість секретів для додаткової відтворюваності.

Ця нова гра для фанатів "Сімпсонів" є однією з найбільш езотеричних у спільноті, і вона обов'язково стане веселою даниною серіалу. Її реліз запланований вже на 9 жовтня цього року.

Багато шанувальників чекали на нову офіційну гру Сімпсонів багато років, і цей надзвичайно інді-проєкт, ймовірно, допоможе заповнити цю прогалину.

Мілхаус грає в Waterworld: дивіться відео