Завдання виконали миттєво швидко

Новим великим замовленням, яке надійшло лише вчора, стало знищення 100 мільйонів Термінідів. Це одні з основних ворогів гри, схожі на великих жуків.

Дивіться також Розробник порадив гравцеві "убити себе" після того, як той лишив негативний відгук про гру

Завдання передбачало використання різноманітних засобів "з метою сприяння науковим дослідженням". Гравці, які першими побачили завдання, кинули на нього буквально все, що мали, й усього за вісім годин роботу було виконано.

Хоча ця перемога, безумовно, є приводом для святкування, але не всі зараз у захваті, оскільки багато людей не змогли зробити свій внесок, тому що місія була виконана вкрай швидко.

Я чхнув перед початком гри, і вона закінчилася раніше, ніж я встиг витерти сльози,
– жартує один з користувачів на офіційному сервері Helldivers 2 у Discord.

Насправді не варто дивуватися такій швидкості. У квітні розробники поставили завдання вбити два мільярди Термінідів, і гравці впоралися з цим за 12 годин, хоча варто зазначити, що на той час система відстеження вбивств працювала з помилками, іноді фіксуючи вчетверо більшу кількість убивств, ніж мала б.

Цього разу ціль була значно менша, але все одно величезна. Судячи з того, що минулого разу відразу за цим завданням послідував наказ убити таку ж кількість Автоматонів – інших ворогів гри, – можна очікувати, що найближчим часом гравці, які все пропустили, зможуть отримати другий шанс. Тож якщо ви серед них, уважно слідкуйте за новими завданнями.