Минулого тижня на PS5 з'явилася The Last of Us Part I, яка змусила давніх шанувальників оригіналу та тих, хто ще не знайомий з франшизою, приєднатися до Джоела та Еллі в їхній знаменитій подорожі постапокаліптичним світом.

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Naughty Dog значно покращили продуктивність та візуальну складову гри, зробивши власний проєкт ще більш дивовижним. Не обійшлося й без нових елементів, серед яких уже встигли знайти "пасхалку" на культову гру з 90-их.

Проте на цьому знахідки геймерів не закінчилися. Деякі з шанувальників впевнені, що їм вдалося відшукати зображення зі скриншотами чи концепт-артами з майбутнього проєкту студії.

Користувач твітеру ilia поділився знахідкою, зробленою у The Last of Us Part I. На дошці на одному з рівнів розмістилися п'ять різних картинок, кожна з яких зображує щось фантастичне.

На одній з них, наприклад, зображений дракон, на іншій молода жінка, яка стоїть біля якогось міфічного оленя. Саме ці "знімки", на думку фанатів студії, можуть бути свого роду "аппетайзерами" до анонсу наступної гри від Naughty Dog.

Після знахідки, яку зробив ilia, інший шанувальник серії OssamaPhotoMode закликав того повернутися до The Last of Us Part II, адже й там є ті самі зображення.

Чи дійсно це підказка на майбутній реліз чи просто збіг обставин та повторне використання асетів – знають лише самі розробники із Naughty Dog, тож шанувальникам як завше залишається лише чекати.