Шанувальники симулятора життя від Maxis та EA неабияк засмутилися, дізнавшись, що розробники мають намір прибрати з гри доволі корисний баг.

Читайте також Стало краще: 3 відеогри, яким вдалося реабілітуватися після провального релізу

Як правило, Сіми розвивають свою дружбу в грі, витрачаючи багато часу на взаємодію та спілкування з іншими персонажами.

Це процес, який здається досить простим, але може виявитися виснажливим для тих, хто хоче аби їх віртуальний протеже був душею компанії. Однак, існує експлойт, який суттєво допомагає в цьому питанні.

Завдяки багу, гравцям було достатньо представитися Сіму, з яким вони хочуть подружитися, а потім сфотографуватися з ним. З невідомих причин така маніпуляція робила персонажів хорошими друзями всього після кількох спільних фотографій.

Селфі персонажів / Фото з Pinterest

Однак у нещодавніх нотатках щодо майбутнього патчу розробники Sims 4 вказали, що цей баг незабаром буде виправлено.

Це викликало неабияке обурення геймерів у Twitter, Reddit та на форумі Sims Community.

Наприклад, один із користувачів Reddit написав: "Чому вони це роблять??? Це жодним чином не зашкодило ігровому процесу, тому що ви МОЖЕТЕ цього НЕ робити, і видалення цього не принесе нікому користі".

Інший шанувальник відповів на повідомлення про виправлення у твіттері наступним чином: "Будь ласка, НЕ виправляйте цей баг, через який дружба стрімко зростає. Мені подобається ця маленька помилка".

Тим часом інші гравці не приховують подиву чому розробники поставили саме цю особливість в пріоритет: "Чому це взагалі стало пріоритетом з-поміж усіх помилок, які лютують у грі?".

Отож, цікаво буде поглянути чи дослухаються розробники до такого дивного побажання своїх фанатів та залишать у грі цей кумедний баг.