Читачі та сам Гаррі Поттер дізналися, наскільки небезпечним може бути дракон, під час подій "Келих вогню". Тоді молодий чарівник заледве зміг успішно виконати перше завдання Тричаклунського турніру.

Читайте також Коли один у полі воїн: найкращі відеоігри, зроблені соло-розробниками

Дракони в Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy – остання гра у всесвіті Гаррі Поттера, що занурює гравців у знамениту школу чарівників за століття до того, як через її зали пройде хлопчик, що вижив.

Гравці візьмуть на себе роль нового учня школи у час, коли починає з'являтися стародавня та таємнича сила, яка може загрожувати існуванню всього магічного світу.

Персонаж гравця – один із небагатьох чарівників, здатних використовувати цю силу, і він повинен розкрити правду про її появу, якщо хоче зупинити потенційний катаклізм, який вона може спричинити.

Окрім пригод, у які зануряться гравці, Avalanche Software не соромилася демонструвати ширший магічний світ, який вона створила всередині Hogwarts Legacy між місцями, які гравці можуть досліджувати. Серед них будуть бойові ями з драконами, щоб показати, яких розваг шукає спільнота чарівників.

У твіті вказується, що бойова яма відображає темну сторону великої спільноти чарівників. Адже це еквівалент бойових рингів тварин, які вважаються жорстокими та незаконними.