Дійсно, відтворити людей, мови та історію Багдада в Assassin's Creed Mirage – справді важке завдання, враховуючи, як мало часу було в Ubisoft. Та деякі ігри Assassin's Creed все ще мають впізнавані орієнтири сьогодні, які дозволяють історикам і розробникам Ubisoft легше відтворити їх.

Читайте також П'ять відеоігор, які подарували назву цілим ігровим жанрам

Кумедна деталь про мило

Історик Рафаель Вейланд згадав, що розробники Ubisoft, намагаючись створити середньовічний Багдад, іноді мали дивні запитання, яких йому ніколи раніше не задавали. Це призвело до багатьох досліджень і деяких обґрунтованих і цікавих припущень.

Одне з таких питань полягало в тому, як люди того часу підмітали перед своїм будинком, а інше – чи знає він щось цікаве щодо ароматичних ліній, пов'язаних із ринком мила. Гігієна та мило – це, очевидно, важливі речі, але точно не те, про що більшість людей подумають, коли справа стосується історії.

Кумедно, що торговці милом іноді виготовляли з мила бруски, які трохи схожі на тістечка. Іноді вони казали мандрівникам та іноземцям, що це торт. Це зайшло настільки далеко, що люди також підхопили це й почали робити тістечка, схожі на шматок мила. Уявіть, що ви щойно почали намагатися вмитися, а насправді це торт,
– розповів Рафаель Вейланд.

Після такої цікавої та кумедної знахідки творці Assassin's Creed Mirage просто не могли не пережартувати це в грі. Історик зізнається, що йому надзвичайно подобається знаходити схожі факти й досліджувати їх.