GSC Game World, як і всі українці, не застрахована від російського вторгнення в Україну. Тож шанувальники в усьому світі почали хвилюватися щодо долі майбутньої гри Stalker 2: Heart of Chornobyl.

Читайте також PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Війна планів не змінила

Stalker 2 певний час вже перебуває в процесі розробки. Про продовження культової гри Stalker, яка захопила фанатів у всьому світі, було оголошено ще у 2018 році.

Згодом у 2021 році GSC Game World оголосила про плани випустити гру в 2022 році. Ця дата пізніше змінилася на 2023 рік, але шанувальники Stalker 2 поставили можливість релізу під сумнів лише після початку війни в Україні.

Відеощоденник розробників, опублікований командою в червні, показав, як це вплинуло на окремих розробників, зокрема поділився історіями кількох розробників GSC Game World, які приєдналися до захисту України.

Розробка Stalker 2 стала менш пріоритетною, ніж безпека розробників, але GSC Game World залишилася відданою цьому проєкту.

Випуск щоденника розробників супроводжувався повідомленням від GSC Game World про те, що розробка гри продовжиться "після перемоги".

Трейлер Stalker 2: Heart of Chornobyl: дивіться відео

Офіційне повідомлення від Xbox пізніше підтвердило, що реліз Stalker 2 запланований на 2023 рік. Але залишалися питання щодо того, наскільки це можливо з огляду на війну в Україні. Тепер GSC Game World офіційно підтвердила, що в планах залишається саме 2023 рік.

Коментар GSC щодо випуску Stalker 2 став відповіддю на чутки про те, що гра планується випустити у 2024 або 2025 роках. Цю заяву GSC Game World відкинула як "абсурдну".

Stalker 2: Серце Чорнобиля:

  • Це майбутній постапокаліптичний шутер, дії якого розгортаються в Україні. Головний герой сталкер "Скіф" досліджуватиме Чорнобильську зону відчуження.
  • Гра вийде на платформі Xbox і стане продовженням культової гри Stalker: Тінь Чорнобиля, яка після виходу у 2007 році підкорила серця мільйонів фанів і стала найпопулярнішою українською відеогрою.