Згідно з новими чутками, якими поділився авторитетний інсайдер Том Гендерсон, Ubisoft розробляє одразу дві гри у популярній серії Far Cry.

Цікаво Географія геймера: з яких країн походять культові відеоігри

Раніше Insider Gaming уже оприлюднював інформацію про Far Cry 7, стверджуючи, що вона вийде у 2025 році та використовуватиме ігровий рушій Snowdrop.

Хоча ці чутки досі не здобули жодних підтверджень, Гендерсон уже має ще один цікавий витік інформації.

Згідно з отриманими свідченнями, зараз створюється ще одна гра у серії Far Cry – багатокористувацький шутер, поки що відомий лише під кодовою назвою: "Project Maverick".

Трейлер найновішого на цю мить Far Cry 6: дивитися відео

У ньому планується реалізувати типовий для франшизи ігровий процес, де гравці зможуть створювати нове спорядження та корисні предмети з ресурсів, які збиратимуть.

Також у новинці нібито буде штаб-квартира, де можна буде зберігати предмети, але при цьому в грі працюватиме "permadeath", що означає, що гравці втратять усе майно, якщо їх персонаж загине.

Сетингом для багатокористувацького Far Cry обрали вигадану версію Аляски. Також назвав інсайдер і приблизне вікно релізу забавки, додавши що вона, ймовірно, буде випущена раніше за Far Cry 7, релізу якого планують у квітні 2025 року.

Звісно, шанувальникам франшизи слід дочекатися офіційних анонсів від Ubisoft, але у світі інсайдерської інформації портал Insider Gaming вважається напрочуд перевіреним джерелом.