Оголошення відбулося під час масштабної презентації Silent Hill Transmission. Попри те, що щодо гри Silent Hill: Townfall опублікований лише тизер-трейлер, розробник гри та попередні витоки дають чітке уявлення про те, чому від проєкту варто чекати чогось масштабного.

Також цікаво 5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції

Silent Hill: Townfall

Загалом на конференції Silent Hill Transmission презентували одразу п'ять різних проєктів:

  • ремейк Silent Hill 2,
  • фільм "Повернення в Silent Hill",
  • інтерактивний медіа-проєкт Silent Hill: Ascension,
  • таємничий Silent Hill F,
  • Silent Hill: Townfall.

Трейлер Silent Hill: Townfall достатньо загадковий і пропонує дуже мало прямої інформації про гру. Лунає закадровий голос, який стверджує, що "ви тут, щоб бути покараним", а також рядки про те, що ви десь застрягли, вирок та інші загалом лякливі коментарі.

Візуальні елементи трейлера міняються між кишеньковим телевізором, який блимає загадковими картами та діаграмами, змішаними з насильницькими образами, та сценою пляжу з водою, яка вдаряє хвилями, покрита червоним фільтром.

Тизер-трейлер Silent Hill: Townfall: дивіться відео

Витоки навколо Silent Hill: Townfall показали, що No Code робить відповідне продовження своїх попередніх проєктів. Повідомляється, що нова гра зосереджена на коротких історіях жахів, схожих на Stories Untold.

Достатньо сказати, що про Silent Hill: Townfall ще багато чого потрібно дізнатися. Трейлер розкриває дуже мало деталей про гру, але він створює чудову атмосферу. У цьому плані Silent Hill: Townfall є захопливим проєктом із улюбленої франшизи жахів.