Відеоігри – одне з найпопулярніших хобі у світі, тому й не дивно, що багато знаменитих людей також є завзятими геймерами, хоча рідко у цьому зізнаються. Про улюблені проєкти Меттью Перрі та цікаві історії, пов'язані з ними, розповість 24 канал.

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

24 квітня 2009 року Перрі завітав на відоме американське шоу Ellen в рамках промо кампанії фільму "Татові знову 17". Після розмов про стрічку та невеличкого інтерактиву гість традиційно повинен був подарувати якусь річ на розіграш, і на подив ведучої нею стала копія гри Fallout 3, підписана актором (та новенький Xbox 360).

Саме тоді Меттью розповів Еллен про свою любов до франшизи.

За словами актора, він настільки багато грав у Fallout 3, що пошкодив руку й у нього почався синдром зап'ястного каналу. Проте Перрі був настільки захоплений грою, що, не вагаючись, пішов до лікаря та навіть робив ін'єкції в зап'ясток, щоб продовжити грати.

Меттью Перрі показує Еллен Fallout 3 / скриншот з YouTube (відео можна знайти тут)

Після ефіру з Перрі сконтактували розробники з Obsidian Entertainment, що призвело до їх колаборації.

Таким нехитрим способом "Чендлер Бінг" став голосом одного з найбільш харизматичних антагоністів франшизи – Бенні з Fallout: New Vegas 2010 року випуску. ​

Бенні з Fallout: New Vegas / зображення thegamer.com

На цьому любов актора до серії не закінчилася, адже йому сподобався навіть контроверсійний Fallout 4, який Перрі без вагань назвав найкращою грою 2015 року.

На жаль, у мережі відсутня інформація про те, як актор сприйняв багато в чому провальний Fallout 76, проте надіємося, що невдалий реліз не підірвав у ньому любов до відеоігор.