Нова таємнича гра франшизи Silent Hill отримала віковий рейтинг у Кореї, хоча офіційного анонсу про її реліз ще не було, повідомляє 24 канал.

Важливо PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Культова франшиза Konami не радувала шанувальників новими іграми протягом довгих десяти років, що змусило багатьох повірити, що розробники просто відмовилися від ідеї продовження серії.

Востаннє про Silent Hill чули ще у 2015, коли мережу вразило демо під назвою "P.T.", але потому проєкт був ганебно скасований та буквально стертий з історії.

Нумограй "P.T.": відео

Втім, чутки про нову гру Silent Hill продовжували ширитися мережею та досягли апогею за останні місяці, а деякі джерела досі стверджують, що анонс нової гри серії відбудеться ще до кінця вересня. І хоча на це залишається зовсім мало часу, все більше доказів з'являється на користь того, що Konami таки планують щось дійсно грандіозне.

Найсуттєвіший доказ цьому віднайшло видання Gematsu, яке помітило, що Корейський комітет з оцінки та адміністрування ігор встановив віковий рейтинг для нової гри Silent Hill: The Short Message. У формі не вказано платформи на яких планується реліз, але підтверджено, що видавцем є компанія UNIANA, яка до цього вже опублікувала низку ігор Konami в Кореї.

Зареєстрований Silent Hill на сайті Корейського комітету з оцінки та адміністрування ігор / зображення Gematsu

Підзаголовок The Short Message також збігається з попередньою інформацією про ймовірну нову частину Silent Hill, що потрапила у мережу на початку цього року. Тоді серед іншого згадувалися імена "Аніта" та "Майя", а також містичні "SMS-повідомлення". Витік супроводжувався скриншотами з проєкту, який нібито перебував у розробці, проте вони були швидко видалені після того, як Konami повідомила про порушення авторських прав.

Після усіх аргументів офіційний анонс нового Silent Hill дійсно здається справою найближчого часу, на потіху шанувальникам горорів.