Ймовірно, найбільш унікальну колекцію відеоігор та консолей, включно із моделями Nintendo, Sega та багатьма іншими, тепер може придбати кожен охочий, щоправда, якщо у нього є зайвий мільйон вічнозелених.

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Колекціонер із Франції вразив мережу тим, що володіє майже кожною консоллю кожного покоління за останні 50 років у кожній варіації, такій як кольори, моделі чи обмежені серії.

Тепер ця величезна колекція, що нараховує близько 2250 консолей – виставлена на продаж за 984 000 євро, що еквівалентно майже одному мільйону доларів США.

Частина колекції / зображення consolevariations.com

Як можна побачити на фото та відео, консолі знаходяться в оригінальних коробках, а деякі навіть йдуть в купі з іграми, статуетками та іншими приємними бонусами.

Власник колекції, під ніком Kaori30 розповів, що почав збір цих "багатств" ще на початку 90-х. У якийсь момент чоловік фактично продав все, що накопичив до 2000 року. Проте продовжив поповнювати колекцію аж до 2011 року, припинивши через "брак часу".

Власник неймовірної колекції

Геймер жартує, що знову потрапив в "пастку колекціонування" у 2018 році, коли відвідав Токіо, де неймовірним чином придбав все те, що продав раніше. Тепер же колекціонер вважає, що деякі з цих консолей більше не можна знайти ніде, навіть маючи необмежені фінанси, що робить його пропозицію унікальною.

Сам чоловік каже, що колекція може добре підійти для якого-небудь музею, хоча цікаво чи існує у світі музей із мільйоном доларів на рахунку.