Завдяки зусиллям наполегливих модерів, Half-Life 2 тепер можна випробувати у доповненій реальності.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Завдяки гнучкості рушія Source, розробка Half-Life 2: VR стала доступною для простих ентузіастів. Робота над проєктом стартувала ще у 2017 році, проте тодішній колектив так і не зміг завершити амбітний проєкт.

Після тривалого часу простою та коли здавалося, що ідеї настав кінець з'явилася нова команда розробників та домоглася шаленого прогресу. Попри те, що мод лише перейшов у бета-версію, він вже демонструє надзвичайну кількість деталей і містить багато функцій, які зазвичай є в повноцінних VR проєктах.

Трейлер Half-Life 2: VR

VR надзвичайно підходить для ігрового процесу Half-Life 2, заснованого на фізиці. Такий спосіб дозволяє гравцям буквально "підняти ту банку" на вимогу охоронця, розмахувати ломом, розбиваючи перешкоди на шляху і навіть перезаряджати зброю.

Звичайно, є кілька обмежень, оскільки такі дії, як натискання вимикачів чи відкриття дверей, усе ще виконуються простою кнопкою на пульті VR.

Окрім функціонала, модифікація також наповнена чималою кількістю опцій доступності та налаштувань, щоб задовольнити якомога більше геймерів. Рівень уваги до кожного аспекту у цьому проєкті легко робить його одним із найкращих модів для Half-Life 2.