Одна з найочікуваніших ігор 2023 року все ближче до дати релізу, а отже розробники продовжують розкривати більше деталей про майбутній проєкт. Цього разу мова зайшла про вибір факультетів, повідомляє 24 канал.

Важливо PIN-UP Foundation обладнав у Харкові п'ять пунктів обігріву

Шанувальники поттеріани знають як саме відбувається процес відбору у Гоґвортсі.

Для тих хто забув чи, можливо, не в курсі, нагадаємо, що приналежність юних чарівників до одного з чотирьох видатних факультетів визначає спеціальний Сортувальний капелюх, який колись належав Ґодрику Ґрифіндору.

Винятком з правила, звісно ж, став Гаррі Поттер, який попросив капелюх відправити його в Ґрифіндор, а не в Слизерин. У всіх інших випадках рішення реліквії завжди було остаточним і зазвичай не передбачало жодної участі учня.

Однак у нещодавньому дописі офіційний акаунт Hogwarts Legacy у твітері повідомив: "пам'ятайте, відьма чи чарівник завжди мають останнє слово щодо того, до якого дому вони належать".

Очевидно, мається на увазі, що гравці зможуть вибрати факультет власноруч, якщо будуть невдоволені оригінальним рішенням капелюха.

У зв'язку з тим, що події Hogwarts Legacy розгорнуться у масштабному відкритому світі, розробники, очевидно, прагнуть дати гравцям якомога більше свободи протягом їхньої пригоди, навіть якщо для цього потрібно трохи змінити такий важливий елемент всесвіту як Сортувальний капелюх.