Учорашній день був досить багатий на санкції проти відеоігрового ринку Росії. А тому ми на Games24 вирішили розповісти вам про ці заборони, які вже стали реальністю для місцевих геймерів. У цьому матеріалі ми згадаємо про найглобальніші, а вже в наступному про ті, які більшість могла пропустити.

До теми Приємний сюрприз: Ubisoft запускає українську версію своєї фірмової крамниці

Sony

Розпочнемо з найцікавішого, тобто з санкцій, які ввела компанія Sony. Її представники офіційно відзначили, що тепер не будуть продавати свої консолі та диски на Росії. Також вони додали, що повністю заблокували крамницю PlayStation Store в цьому регіоні. А це означає, що місцеві геймери тепер не можуть придбати там відеоігри та продовжити свою підписку PS Plus.

Напевно, найбільше від такого рішення постраждали власники консолі PS5 Digital Edition, в якій відсутній стандартний дисковод. Такі "щасливчики" тепер зможуть грати лише в ті відеоігри, які вони придбали раніше. Відзначимо також, що всі власники PS Plus вже не можуть забирати безплатні ігри з традиційної місячної добірки.

Також додамо, що представники компанії Sony пожертвують 2 мільйони доларів у фонди, які допомагають українським громадянам, що постраждали від віроломного нападу російських орків.

WarnerMedia

Не планує працювати на Росії й WarnerMedia, а відповідною заявою представники компанії поділилися вчора. Причина очевидна – війна на території України, яку розв'язала Росія. Представники WarnerMedia засудили російську агресію та додали, що їхні думки зараз з українським народом.

Відзначимо, що лише у 2022 році студії, які належать WarnerMedia, планували випустити: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Hogwarts Legacy, Gotham Knights, Suicide Squad: Kill the Justice League та новий файтинг від розробників Mortal Kombat та Injustice.

Supercell

І наостанок згадаємо про компанію Supercell, яка вирішила повністю зупинити свою роботу на території Росії та Білорусі. Її представники відзначили, що вже видалили свої відеоігри з Google Play та App Store. Нові завантаження вони призупинили, а з наступним оновленням й взагалі закриють доступ для всіх російських та білоруських геймерів. Дуже радикально, але абсолютно справедливо.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.