Про те, що події наступної гри серії Assassin's Creed відбуватимуться у феодальній Японії, стало відомо під час сьогоднішньої прямої трансляції Ubisoft Forward September. Багато фанатів культової серії давно сподівалися на це.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

франшиза Assassin's Creed протягом багатьох років відбувалася в різних місцях і в різні періоди часу – від Близького Сходу епохи Третього хрестового походу в оригінальній Assassin's Creed до Британських островів у крайній грі Assassin's Creed Valhalla.

Assassin's Creed: Codename Red

Неважко уявити, чому феодальна Японія добре підходять для Assassin's Creed, як і ніндзя, самуарі, найманці та лідери даймьо періоду Едо між 1603 і 1868 роками.

Дехто стверджує, що дія японської Assassin's Creed має відбуватися під час реставрації Мейдзі наприкінці періоду Едо, коли застарілий сьогунат Токугава вступить у конфлікт із військами США таким чином, щоб це досить добре пов’язувався з темами франшизи.

Креативний директор Assassin's Creed: Syndicate Марк-Алексіс Коте розповів, що Codename Red буде наступною гра основної серії Assassin’s Creed, і зараз вона розробляється в Ubisoft Quebec – давньому розробнику серії з часів Assassin’s Creed Brotherhood 2010 року.

Тизер Assassin's Creed: Codename Red: дивіться відео

Assassin's Creed: Codename Red був не єдиним захоплюючим новим проєктом Assassin's Creed, оприлюдненим під час прямої трансляції Ubisoft Forward September 2022 року.

На ній також було показано мобільний допоміжний продукт у стародавньому Китаї з умовною назвою Assassin's Creed: Codename Jade.

Крім того, шанувальники мали змогу побачити перший офіційний трейлер Assassin’s Creed Mirage, який розповість про Басіма з Assassin’s Creed Valhalla, який розвивається від простого вуличного злодія в Багдаді до здібного вбивці.