Про найяскравіші релізи 2022 року розповідає Games 24. Які ігри захопили геймерів цьогоріч – у нашому матеріалі.

Також цікаво Топ стрімерів, які зірвали джекпот у прямому ефірі

Elden Ring

Найочікуваніша гра року не лише перевершила сподівання за якістю та продажами, але й стала культурним феноменом. На геймерів чекала зустріч із пам'ятними персонажами, такими як Радан, який навчився гравітаційної магії лише для того, щоб його улюблений кінь міг підтримувати своє титанічне тіло.

Тож Elden Ring – рольовий екшн у світі темного фентезі. Фактично ця відеогра стала наступником серії Dark Souls, а її створення відбулось за участю автора "Гри престолів" Джорджа Мартіна.

У центрі уваги Elden Ring – світ, що помирає. Його намагаються повернути до життя воїни. У грі буде багато зброї, магії та більше контролю над героями, аніж це було у попередніх розробках компанії-виробника.

Сюжет гри – це не просто фентезі. Тут є багато філософії, роздумів про вічне, дружбу та зраду, є місце радощам та сумним моментам, тож гра вийшла глибокою і багатогранною.

Трейлер гри Elden Ring: дивіться відео

God of War: Ragnarok

Як і попередня гра 2018 року, God of War Ragnarok отримала схвальні відгуки критиків. Ragnarok навіть досяг великого фінансового успіху, оскільки найновіша розробка Santa Monica Studio стала найшвидше продаваною новою грою в історії PlayStation.

Хоча бої зробили ще жорстокішими, стосунки між Кратосом і Атреєм у God of War Ragnarok ще міцнішими. God of War 2018 року показав, що Кратос тренував Атрея як воїна, а Атрей викликав людяність і емоції у свого батька-спартанця.

У God of War Ragnarok вони стали ще ближчими фізично та емоційно. Тепер Атрей веде Кратоса через дев'ять сфер, а не навпаки. Кратос більше не називає Атрея "хлопчиком", як він робив у попередній грі, вказуючи на зрілість його сина та їхню повну повагу один до одного.

Гра God of War Ragnarok: дивіться відео

Stray

Ця відеогра стала феноменом соцмереж та швидко увійшла у топігор. Головний герой – кіт, який гуляє сам по собі. Він може нявкати, чухати спинку, дерти кігті, гратися, бігати клавіатурою чи просто спати.

Більшість часу кіт пересувається нічним антиутопічним кіберпанковим містом, населеним лише антропоморфними роботами, що замість облич мають екрани, та монстрами.

З першими кіт може взаємодіяти та комунікувати завдяки розумному безпілотнику В-12, який супроводжує його у дорозі. А от від монстрів головному герою доведеться тікати. Його завдання – повернутися додому. При цьому гравців очікує багато головоломок та екшн-сцен.

Гра Stray: дивіться відео

Marvel Snap

Це комп'ютерна гра у стилі колекційної карткової гри. Ігровий процес відносно простий, якщо порівнювати з іншими у цьому жанрі. Крім цього, окремі ігри зазвичай тривають лише кілька хвилин.

Marvel Snap – конкурентоспроможний бухгалтерський облік, де важлива синергія між картками, складанням і множенням. Критики вважають, що це дуже вдала азартна карткова гра.

Гра Marvel Snap – дивіться відео